Test Manager (Nemecký jazyk)

Lokalita Office (BA,KE,ZA) /Home office/Remote
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok,Samostatne zárobková činnosť
Mzda Od 2500 € Brutto Mesačne + Variabilná Zložka Mzdy Vo Forme Pravidelných Prémií A Benefitov Podľa Per

Hľadáte tímového ducha namiesto rigidných hierarchií? Potom sa staňte súčasťou nášho tímu.

Náplň práce

Popis pracovnej pozície:

  • vedenie, koordinácia a motivácia testovacích tímov

    • sledovanie priebehu procesu testovania a jeho priebežné vyhodnocovanie, sledovanie napĺňania stanovených cieľov, reporting za testovanie

    • úzka spolupráca s analytikmi, vývojom, produkt ownermi a všetkými na projekte zainteresovanými stranami

    • navrhovanie testovacích plánov, dohliadanie na písanie testovacích prípadov, testovacích skriptov a definovanie business scenárov

    • rozvíjanie a implementácia stratégii testovania softvéru a integrovaných riešení pre potreby klientov

    • podieľanie sa na štandardizácii testovacích nástrojov, testovacích rámcov a testovacích procesov na zvýšenie úspor nákladov

    • prispôsobovanie prístupu v testovaní podľa potrieb, predvídanie rizík a prioritizácia testovacích aktivít

    Požiadavky zamestnania

    Predpoklady pre túto pozíciu:

    Nemecký jazyk: min. B2

    • skúsenosť s vedením projektových úloh v testovaní (nebude mať disciplinárnu úlohu pri vedení tímu, len čisto projektovú)
    • tím do 10 testerov
    • zodpovedanie vedúcemu testerského oddelenia (v BA) – líniovo, projektovo by bol pod proj. vedúcim – väčšie projekty
    • full-remote - NIE, BA, ak nie mal by byť pripravený na služob. cesty aj do BA k tímu.
    • služobné cesty do zahraničia - možno raz do mesiaca v nejakej fáze (prvý polrok)

  • niekoľkoročné pracovné skúsenosti v oblasti test manažmentu, zastrešovanie stratégií testovania

  • praktické skúsenosti s testovaním, znalosť širokej škály technológií a skúsenosti s testovacími nástrojmi (ako napr. Selenium, Java)

  • všeobecný prehľad v IT oblasti a znalosť procesu vývoja softvéru, znalosť agilných metodík

  • ideálne skúsenosti z oblasti poisťovníctva

  • ISTQB certifikácia výhodou

  • plynulá nemčina (B2 a vyššie)

  • dobré komunikačné zručnosti, schopnosť plánovať a riadiť

  • nebáť sa urobiť neobľúbené rozhodnutia, umenie motivovať tím k precíznej práci, schopnosti riešenia problémov

  • Výhody

    Na čo sa môžete tešiť

    ▪ atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov

    • ▪  odmeňovací a prémiový systém

    • ▪  dovolenka nad rámec

    • ▪  prostredie, ktoré intenzívne podporuje

    ▪ dlhodobá spolupráca
    ▪ pružný pracovný čas s pevnou časovo zložkou od 9:00 do 15:30 hod.
    ▪ každoročne deň plateného voľna 31. 12.
    ▪ podpora zamestnancov pri dlhodobej

    ▪ kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku

    ▪ firemné podujatia
    ▪ stravné lístky, príspevok na individuálne

    Matej Kováč
    Matej Kováč