Tester pre oblasť neživotného poistenia s Nemčinou

Lokalita KE/BA/ZA
Nástup by agreement
Typ Plný úväzok,Samostatne zárobková činnosť
Mzda Od 1500 € Brutto

Ponúkame ti prácu na pozícii Špecialista/ IT tester pre oblasť neživotného poistenia s nemeckým jazykom. Tvojou hlavnou náplňou práce bude testovanie softvéru a poradenstvo pre našich zákazníkov. Ako IT tester sa staneš súčasťou agilného tímu a budeš pracovať na jednom z našich najvýznamnejších projektov.

Náplň práce

Čo ti ponúkame

    • nevadí, ak nemáš dlhoročné predchádzajúce skúsenosti  s testovaním, všetko potrebné ťa naučíme
    • ak sa staneš našim kolegom, dozvieš sa ako sa u nás testuje softvér, vykonáva testovanie a definujú sa testovacie scenáre
    • po zaškolení budeš mať možnosť spolupodieľať sa na softvérových rozšíreniach
    • zároveň máš možnosť poskytovať odborné poradenstvo pre našich zákazníkov
    • ďalším benefitom, ktorý ti ponúkame je príp. časovo obmedzené nasadenie na projekt u klienta v nemecky hovoriacej krajine, napr. za účelom školení

Požiadavky zamestnania

Čo od teba očakávame

    • úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. , II. stupňa, ideálne v oblasti poisťovníctva alebo príbuzných odboroch
    • znalosti v oblasti neživotného poistenia, požadovaná je prax v poisťovníctve
    • komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku
    • znalosti v oblasti automatizácie testovania a testovacích nástrojov
    • znalosť SQL
    • schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike
    • zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilita, samostatnosť, presnosť
Matej Kováč
Matej Kováč