Účtovník/účtovníčka

Lokalita Bratislava
Nástup ASAP alebo dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda 1.700-1.950€/mesačne vrátane motivačnej mesačnej variabilnej zložky

Hľadáme skúseného účtovníka/účtovníčku na plný úväzok. Ak máte skúsenosti v účtovníctve a hľadáte novú výzvu, tešíme sa na vaš životopis.

Náplň práce

  • zodpovednosť za účtovanie províznych faktúr a rekonsiliácia provízií na mesačnej báze,
  • zodpovednosť za evidenciu majetku a účtovanie majetku,
  • odsúhlasovanie zostatkov účtov a hlavnej knihy, dokladová inventarizácia účtov,
  • spolupráca pri spracovaní mesačných a ročných závierok v rozsahu pridelenej agendy,
  • spolupráca pri príprave dohadných položiek pri mesačnej a ročnej závierke,
  • spolupráca pri spracovaní a príprave podkladov pre finančný audit a výpočet dane z príjmov v rozsahu pridelenej agendy,
  • účtovanie interných dokladov v rámci pridelenej agendy,
  • zabezpečenie prípravy podkladov podľa požiadaviek a dodržiavanie stanovených,
    účtovných a daňových termínov,
  • spracovanie podkladov, reportov a analýz podľa požiadaviek nadriadeného a vedenia spoločnosti,
  • vykonávanie ad hoc úloh na základe pokynov nadriadeného,
  • práca v pondelok až piatok,
  • pracovný čas s možnosťou flexibilného prispôsobenia.

Požiadavky zamestnania

  • ukončené vysokoškolské vzdelanie ideálne ekonomického zamerania,
  • prax v oblasti účtovníctva minimálne 3 roky,
  • pokročilá znalosť MS Excel,
  • teoretickú aj praktickú znalosť účtovníctva a daní (hlavne DPH a DzP),
  • skúsenosti s prácou v SAP sú výhodou,
  • znalosť Anglického jazyka výhodou,
  • znalosť IFRS - výhodou.

Výhody

  • motivačné ohodnotenie,

  • 3 dni Sick Days,

  • zľavy na dovolenku pre seba, rodinu a známych,

  • úzku spoluprácu s vedúcim a s kolegami,

  • referral bonus,

  • prácu v príjemnom a modernom prostredí,

  • multisport karta za zvýhodnenú cenu,

  • možnosť občasnej práce formou home office,

  • práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti,

  • príjemné pracovné prostredie.

O klientovi

Nášim klientom je nadnárodná firma pôsobiaca v oblasti obchodu.

Peter Vyslúžil
Životopis

Pošlite životopis

a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

Váš životopis bol úspešne odoslaný.

Preposlať ponuku

Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

Ponuka bola odoslaná