Účtovník/Účtovníčka s aktívnou znalosťou nemeckého jazyka

Lokalita Trenčín
Nástup dohodou
Mzda Základná Mzda Od 650 € Brutto/mesiac + Variabilné Zložky. Hrubá Mesačná Mzda Môže Byť Od 900 € Brutt

Účtovník/Účtovníčka s aktívnou znalosťou nemeckého jazyka - PODMIENKA + anglický jazyk (začiatočník)

Náplň práce

Pre nášho klienta, ktorý je popredným výrobcom komponentov pre automobilový priemysel, obsadzujeme pracovnú pozíciu: Účtovník/Účtovníčka s aktívnou znalosťou nemeckého jazyka.

Náplň práce:

  • zakladanie a zmeny v kmeňových dátach kreditov
  • komunikácia s dodávateľmi v oblasti elektronického zasielania faktúr
  • medzipodnikové zúčtovanie, spracovanie faktúr intercompany
  • spracovanie pravidelných reportov, príprava podkladov pre reporting,
  • spracovanie platieb a dodávateľských faktúr,
  • podpora pri uzávierkach SAP R3
  • všeobecné účtovnícke činnosti
  • spracovanie upomienok

Požiadavky zamestnania

SŠ vzdelanie s ekonomickým zameraním

  • nemecký jazyk slovom aj písmom, anglický jazyk výhodou
  • prax v oblasti účtovníctva - VÝHODOU
  • pozícia je vhodná pre absolventa
  • znalosť MS-Office
  • skúsenosti so SAP FI, FORS výhodou (nemusia byť)
  • analytické schopnosti a myslenie
  • samostatnosť, zodpovednosť
  • ochota cestovať na služobné cesty do Nemecka

Základná mzda od 650 € brutto/mesiac + variabilné zložky mzdy Hrubá mesačná mzda môže byť od 900 € brutto/mesiac (v závislosti od skúseností kandidáta, kvality práce a splnených cieľov)

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • motivačné mzdové ohodnotenie
  • letný a vianočný bonus
  • príspevok 3% z hrubej mzdy do III. dôchodkového piliera (po skúšobnej dobe)
  • autobusová doprava/príspevky na dopravu
  • závodné stravovanie za zvýhodnenú cenu len 0,70 € a výber z 10 jedál
  • 100 € bonus pri uzavretí manželstva alebo narodení dieťaťa
  • odmena pri životnom a pracovnom jubileu vo výške až 100 €
  • nový systém benefitov s názvom Cafeteria MY LEONI
  • uvítací balíček v deň nástupu

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou systémov palubných sietí, vodičov a vysokonapäťových káblov pre automobilový priemysel.

Majerová Erika