UX/UI Designer

Lokalita Košice
Nástup by agreement
Typ Plný úväzok
Mzda Od 1800,- Záleží Od Skúsenosti Kandidáta

Do nášho UX Design tímu hľadáme profesionála v oblasti User Experience a User Interface, ktorému nie sú cudzie princípy Atomic Design a na základe špecifikácie vytvorí unikátnu klientskú propozíciu

Náplň práce

  • Budete mať prístup k najnovším technológiám a možnosť spolupracovať so zaujímavými dodávateľmi na medzinárodnej úrovni.
  • Poskytneme Vám priestor pre vytváranie inovatívnych riešení, ktoré môžu zmeniť bankový svet.
  • Na tejto pozícii bude vašou úlohou:
  • na základe detailného poznania správania sa klientov navrhovať a dizajnovať inovatívne riešenia s dôrazom na klientský komfort, spokojnosť a zároveň aj predaj,
  • príprava prototypov a ich následná analýza a vyhodnocovanie,
  • vytváranie časti grafických podkladov pre programátorov. overovanie a testovanie hypotéz pre nové produkty a služby, prípadne pre customer journeys v existujúcich digitálnych kanáloch

Požiadavky zamestnania

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Aký je ideálny kandidát?

  • minimálne 1 rok praxe na pozícii súvisiacej s UX
  • znalosť a orientácia v oblasti Front-End User Experience a User Interface
  • znalosť prostredia Figma alebo iného toolu
  • znalosť analytických nástrojov (Google Analytics)
  • programátorské schopnosti (HTML, CSS, JavaScript) výhodou
  • skúsenosť s A/B testovaním a používateľským testovaním
  • ovládanie wireframing, sketching nástrojov (Axure, príp. iné)
  • práca s Adobe (Photoshop, InDesign, Ilustrator)

  • poznanie lean startup nástrojov a biznis canvasov plus
  • skúsenosti s tvorbou architektúry rôznych aplikácií (od webovových cez mobilné)
  • grafické cítenie a schopnosť vcítiť sa do myslenia používateľov
  • skúsenosti s agilným vývojom je vítaná
  • zmysel pre jednoduchosť
  • vzťah k technologickým i biznisovým inováciám
  • vytváranie časti grafických podkladov pre programátorov

Výhody

Čo vám ponúkame?

  • možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
  • atraktívne kariérne príležitosti
  • kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
  • možnosť rotácií v rámcí Group
  • práca so skúsenými lídrami
  • zvýhodnenia na produktocbalík služieb, úvery, zmenárenské služby
  • príspevok na zdravotnú starostlivosť
  • príspevok na DDS
  • dovolenka PLUS
Matej Kováč
Matej Kováč