Validačný inžinier

Lokalita Prešov
Nástup 27/11/2020
Typ TPP
Mzda Od 1200 - 1500 € Brutto (Na Základe Skúseností Kandidáta)

Príprava plánov a samotných validačných testov produktu

Náplň práce

Príprava plánov a samotných validačných testov produktu Návrh technických riešení Podpora pri meraniach internej validácie Plánovanie a podpora pri výrobe vzoriek Tvorba technickej dokumentácie Úzka spolupráca s top klientmi spoločnosti Úzka spolupráca s centrálnym R&D oddelením

Požiadavky zamestnania

VŠ vzdelanie v odbore elektronika, elektrotechnika Skúsenosti s elektrotechnickými meraniami (mechanické, optické, iné merania výhodou) Skúsenosti s validačnými plánmi Znalosť technických štandardov v automotive Výborná znalosť práce s PC Znalosť Anglického jazyka na pokročilej úrovni Výborné komunikačné zručnosti

interný benefitný systém spoločnosti dlhodobá stabilita a vízia firmy možnosť participácie na zaujímavých projektoch

O klientovi

medzinárodná automotive spoločnosť

Lucia Paľuvová