Vedúci oddelenia v obchodnom dome

Lokalita Nitra
Nástup ihneď alebo dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda 1.500€ Brutto + 80€ Príplatok

Pracovali ste ako vedúci oddelenia potravín a ste otvorený novým príležitostiam? Máme pre Vás zaujímavú ponuku pracovného miesta.

Náplň práce

  • zabezpečenie chodu prideleného oddelenia
    - komunikácia s nákupcami a dodávateľmi
    - zodpovednosť za objednávanie tovaru
    - plánovanie zmien, spracovávanie dochádzky
    - motivácia zamestnancov na oddelení
    - ak je to potrebné, pomoc zamestnancom na oddelení
    - práca na jednu zmenu (dennú), vo výnimočných prípadoch, cca 1x mesačne nutnosť nočnej zmeny za príplatok

Požiadavky zamestnania

  • prax na podobnej pozícii v oddelení potravín minimálne 3 roky podmienkou
    - zodpovedný prístup k práci
    - aktívny prístup k riešeniu problémových situácií
    - dobré komunikačné a organizačné schopnosti
    - schopnosť viesť a motivovať ľudí

Výhody

  • zázemie známej a stabilnej nadnárodnej spoločnosti
    - finančný benefit (možnosť nákupu vo výške 400€ ročne vo firemnej predajni)
    - 5 dní dovolenky nad rámec zákona
    - firemné aktivity a akcie
    - rôzne iné finančné a nefinančné benefity

Naším klientom nadnárodná spoločnosť - sieť obchodných domov.

Iveta Šottníková