Vedúci skupiny technickej prípravy a výroby rozvádzačov

Lokalita Šaľa
Nástup ihneď
Typ Plný úväzok
Mzda Od 1550 Eur - Závisí Od Skúseností Kandidáta

Do výrobnej spoločnosti hľadáme vedúceho skupiny technickej prípravy a výroby rozvádzačov.

Náplň práce

  • riadenie a koordinácia činností interných a externých pracovníkov výroby
    - riadenie a koordinácia činností interných pracovníkov technickej prípravy (riadenie skupiny 3-5 ľudí)
    - elektromontážne práce v dielni výroby rozvádzačov nízkeho napätia, DCS rozvádzačov

Požiadavky zamestnania

  • SŠ/VŠ vzdelanie v odbore elektrotechniky
    - platné Osvedčenie vyhlášky 508/2009 Z.z. §23 - elektrotechnik
    - min. 5 rokov praxe v oblasti výroby rozvádzačov (znalosť problematiky výroby a montáže rozvádzačov)
    - schopnosť čítania technickej dokumentácie
    - preukázanie odbornej spôsobilosti
    - znalosť MS Office
    - znalosť AJ výhodou
    - vodičský preukaz sk. B
    - schopnosť tímovej práce, spoľahlivosť, dôslednosť, samostatnosť

  • nástupný plat od 1 550 Eur - závisí od skúseností kandidáta (dvojzložková základná mzda – tarifná mzda 90% + prémie 10%)
    - ročná odmena v prípade splnenia plánovaných výsledkov spoločnosti
    - odborné vzdelávanie
    - doplnkové dôchodkové sporenie, stravné lístky
    - zamestnanecké výhody v rámci Family balíka Telekom
    - zamestnanecký podielový fond Castor International
    - pevná pracovná doba

O klientovi

Inžinierska spoločnosť

Diana Vavríková