Vedúci zásobovania

Lokalita 4
Nástup ASAP
Mzda Od 1400€

Našim klientom je medzinárodná strojárska spoločnosť dlhodobo pôsobiaca na slovenskom trhu

Náplň práce

  • Zabezpečenie zásobovania materiálom a službami v požadovaných termínoch, množstvách a kvalite
  • Predchádzanie meškaniam v dodávkach  od dodávateľov
  • Riadenie tímu nákupcov
  • Využívanie forecastov pre objednávanie bezproblémových dodávok
  • Komunikácia s dodávateľmi, včasná reakcia na mimoriadne požiadavky mimo dlhodobého plánu
  • Analýza požiadaviek z MRP a v prípade mimoriadnych situácií komunikácia s oddelením plánovania
  • Participácia na minimalizácii zásob
  • Príprava a analýza KPI zásobovania
  • Denné operatívne porady ohľadne zásobovacích termínov

Požiadavky zamestnania

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Skúsenosti v oblasti nákupu z výrobnej spoločnosti
Znalosť práce s ERP systémom
Skúsenosti s vedením malého tímu výhodou

Výhody

  • štvrťročné odmeny
  • 13. plat
  • náborový príspevok
  • príspevok na dopravu už od 10 km
  • finančné odmeny pri pracovnom jubileu do výšky pol až dvoj násobku mesačnej mzdy
  • stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
  • spoločensko-športové podujatia
Rastislav Kozlík