Vieš jazdiť na VZV? Pridaj sa do nášho tímu! Pracuj ako skladník na živnosť!

Lokalita Ivanka pri Dunaji
Nástup Dohodou
Typ Samostatne zárobková činnosť
Mzda od 8,80€ do 9,40€

Pracuj v sklade s potravinami na živnosť v Ivanke pri Dunaji. Práca na 1 zmenu s voľnými víkendami!

Náplň práce

Náplň práce:
- vychystávanie tovaru v studenom/teplom sklade 
- manipulácia s potravinami
- práca s vysokozdvižným vozíkom (prax potrebná)
- príprava tovaru na ďalšiu expedíciu k zákazníkovi
- ďaľšie činnosti podľa pokynov nadriadeného

Pracovná doba: 
PO-PI 6:00 -16:30 hod.

Požiadavky zamestnania

  • spoľahlivosť a fyzická zdatnosť
    - platný potravinársky preukaz
    - preukaz na VZV + skúsenosť na obdobnej pozícii

    *Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Výhody

  • práca na živnosť
    - jednozmenná prevádzka
    - mladý a dynamický kolektív
    - zaškolenie do pracovných procesov
    - bezproblémová komunikácia a spolupráca s naším koordinátorom

    Každého nášho zamestnanca si veľmi vážime, a preto k nemu aj tak pristupujeme.

O klientovi

Našim klientom je slovenská sieť potravín, ktorá prevádzkuje viac ako 110 predajní rôznych formátov ─ od menších predajní až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou.

Bc. Barbara Dupejová
Bc. Barbara Dupejová
Životopis
Poslať životopis

Pošlite životopis

a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

Reagovať na ponuku

Váš životopis bol úspešne odoslaný.

Preposlať ponuku

Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

Ponuka bola odoslaná