Vodič VZV ( CXT, VZV) - Nitra

Lokalita Slovenská republika
Nástup ihneď
Typ pracovná zmluva
Mzda Priemerná Mesačná Mzda Od 95...

Miesto práce: Nitra - Dolné Hony Ponúkaný plat (brutto): od 837,-€ + Mesačná odmena už po 1. celom odpracovanom mesiaci vo výške 5%, po 2. mesiaci 10%, po 3. mesiaci 15% dochádzka 50,-€ ) Termín nástupu: ihneď, dohodou Druh pracovného pomeru: plný úväzok – pracovná zmluva,

Náplň práce

Zaujímavá a finančne dobre platená práca v automobilovom priemysle

Ponúkaný plat (brutto): od 837,-€ + Mesačná odmena už po 1. celom odpracovanom mesiaci vo výške 5%, po 2. mesiaci 10%, po 3. mesiaci 15% Pre medzinárodnú spoločnosť, lídra v oblasti logistiky hľadáme šikovných a zodpovedných vodičov VZV.

Miesto výkonu práce je areál Jaguar Land Rover.

Hlavnou náplňou práce:

  • Vykládka a nakládka kamiónov
    • Vizuálna kontrola obalov
    • Vyskladnenie a zaskladnenie materiálu z a do regálov
    • Manipulácia s komponentmi v rámci skladu až po montážnu linku
    • Práca manuálne aj s pomocou modernej manipulačnej techniky
    • Práca so scannerom
    • Zásobovanie montážnej linky materiálom
    • Dodržiavanie pracovných postupov a smerníc
    • Udržiavanie poriadku na pracovisku a dodržiavanie 5S

Požiadavky zamestnania

Požadované vzdelanie:

stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou

Požadovaná prax:

prax a skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle ako vodič VZV sú vítané

v prípade že nemáte preukaz na VZV, v našom trénigovom centre Vás naučíme pracovať s VZV viac info www.skolenievzv.eu

Táto pozícia nie je vhodná pre absolventa.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

zodpovedný prístup k práci ochota manuálne pracovať lojalita, bezkonfliktnosť, motivácia ochota učiť sa novým veciam odolnosť voči stresu manuálna zručnosť dobrý zdravotný stav

Hľadáme ľudí, ktorí chcú pracovať dlhodobo.

Každý zamestnanec musí prejsť vstupným testom.

Výhody

Prečo pracovať v EUROPERSONAL-e?

pracovná zmluva bez skúšobnej doby stravný lístok v hodnote 3,83€ bezplatná právna poradňa bezúročné MIKROpôžičky sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov celodenná starostlivosť koordinátorom zabezpečené ubytovanie a doprava

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Europersonal