Výrobný Inžinier

Lokalita Ústí nad Labem
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda 60000+ CZK podla seniority

Hladame sikovneho cloveka na rozbeh vyroby noveho komponentu do aut.
Segment: vstrekovanie a lisovanie plastov, zvaranie plastov

Náplň práce

Co bude obsahem vaší práce:

- Čtení technických výkresů výrobků nebo dílů
- Navrhování efektivních způsobů a postupů výroby
- Stanovování způsobů kontroly jakosti a technických zkoušek
- Zajišťování technické přípravy změn sortimentu
- Zavádění nových produktů do výroby
- Návrhy nových výrobních linek
- Podpora při plánování a realizaci nových projektů
- Optimalizace a racionalizace současných procesů
- Práce na svěřené technologii s kolegy z týmu logistiky, výroby, kvality

Požiadavky zamestnania

VŠ vzdělání technického směru podmínkou ¨

Praxi v oblasti vstřikování plastů
Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka (budete komunikovat s kolegy ze zahraničí)

Zkušenosti se samostatným řízením projektů výhodou
Tvůrčí myšlení, znalost čtení technické dokumentace

Občasné cestovanie do Nemecka je podmienkou

Výhody

Co vám můžeme nabídnout:

- Základní mzdu + roční MBO odměnu ve výši až 15% základní roční hrubé mzdy
- Flexibilní pracovní dobu (pevná pracovní doba od 9 do 15h)
- 6 týdnů dovolené
- Závodní stravování, kde se najíte již za 27 Kč
- Vzdělávací kurzy
- Firemní akce pro zaměstnance
- Dobrou pracovní atmosféru, stabilní tým a vedení společnosti
- Příspěvek na životní a penzijní připojištění
- Příspěvky na rekreace, dětské aktivity a řadu dalších z nabídky našeho sociálního fondu
- Program zdravá firma a podporu péče o zdraví našich zaměstnanců
- Zázemí moderního závodu mezinárodního koncernu

Matej Kováč
Matej Kováč
Životopis

Pošlite životopis

a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

Váš životopis bol úspešne odoslaný.

Preposlať ponuku

Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

Ponuka bola odoslaná