Výrobný líder/Supervízor

Lokalita 404
Nástup ASAP
Mzda Od 1700€/btto +20%variabilná Zložka Mzdy

Pre nášho klienta, medzinárodnú výrobnú spoločnosť z oblasti strojárskej výroby, hľadáme skúseného lídra výrobného procesu.

Náplň práce

  • Vedenie tímu cca 50 zamestnancov na trojzmennej prevádzke (lídri, operátori, technici)
  • Riadenie, plánovanie, zadeľovanie práce, hodnotenie, zabezpečenie plnenia úloh podriadených
  • Zabezpečenie dodržiavania bezpečnostných, výrobných a kontrolných predpisov na zverených linkách
  • Zaraďovanie zamestnancov podľa potreby, plánov a kapacity
  • Aktívna kontrola realizácie výrobného plánu
  • Pravidelná príprava a prezentácia výsledkov /z interného systému/ svojim podriadeným zamestnancom
  • Zodpovednosť za spoluúčasť pri výbere nových zamestnancov a zabezpečenie realizácie efektívneho adaptačného procesu
  • Spolupráca pri tvorbe nových koncepcií a plánov technologického a organizačného rozvoja
  • Zodpovednosť za dodržiavanie požiadaviek na efektívne riadenie nezhodného výrobku v súlade s internými požiadavkami

Požiadavky zamestnania

  • Niekoľkoročná ročná prax na obdobnej pozícii v strojárskej výrobe
  • Znalosť technológie výroby a technickej dokumentácie
  • Znalosť noriem ISO 9001, ISO/TS 16949
  • Skúsenosť s výrobným riadiacim systémom – vítaná
  • Prax v riadení zamestnancov vo výrobnej spoločnosti
  • Prax v riadení viacerých procesov naraz výhodou
  • Dobré komunikačné zručnosti
  • Microsoft Office
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Spoľahlivosť
  • Dobrá organizácia práce
  • Iniciatívnosť pri plnení úloh

  •  Práca v stabilnej a silnej medzinárodnej strojárskej spoločnosti
  •  Perspektíva dlhodobého zamestnania
  •  Kompenzácia cestovných nákladov
  •  Široký sociálny program a balíček benefitov pre zamestnancov
Rastislav Kozlík