Warehouse Leader

Lokalita Levice
Nástup ASAP/ Dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda fix 1600€ - mzda sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.

Hľadáme skúseného lídra, ktorý bude zodpovedný za riadenie a koordináciu všetkých skladových operácií. Úspešný kandidát bude mať silné organizačné a manažérske schopnosti, bude schopný efektívne komunikovať na všetkých úrovniach.

Náplň práce

  • Organizácia práce v skladoch a riadenie prideleného tímu (9 skladníkov a 3 skladových asistentov).
  • Zodpovednosť za práce v skladoch a zodpovednosť za skladové zásoby.
  • Práca v informačnom systéme zaškolenie personálu na sklade na správne používanie skladového a informačného systému.
  • Zabezpečovať príjem a kontrolu vstupných surovín a obalových materiálov do výroby, a ich následný príjem a evidencia v informačnom systéme a systéme zákazníka.
  • Komunikácia so zákazníkmi ohľadom dodávok/expedícií a všetkých potrebných dokumentov.
  • Zabezpečenie prípravy finálnych výrobkov na expedíciu a príprava všetkých potrebných dokumentov pre prichádzajúce/odchádzajúce kamióny
  • Kontrola a následná archivácia dodacích listov.
  • Zbierať a vyhodnocovať dáta a výstupy z výrobného procesu.
  • Aktívne komunikovať s ostatnými oddeleniami spoločnosti.
  • Riadiť, vykonávať inventarizáciu a optimalizáciu skladových zásob.
  • Kontrola skladových zásob na dennej báze a ich následná úprava v informačnom systéme
  • Vypracovávať pravidelné reporty (týždenné, mesačné, kvartálne, ročné).
  • Zastupovanie skladníka v čase neprítomnosti
  • Zastrešenie všetkých administratívnych činností spojených s prácou na skladoch.
  • Pracovná doba: Pondelok - Piatok 08:00-16:30

Požiadavky zamestnania

  • anglický jazyk slovom aj písmom
  • predchádzajúca skúsenosť s ERP systémom, skúsenosť s výrobnej sféry na podobnej pozícii
  • schopnosť riadiť tím
  • odolnosť voči stresu
  • flexibilita

Výhody

  • Doplnkové dôchodkové sporenie.
  • Individuálny bonus (vyplácaný na mesačnej báze).
  • Čiastočné preplácanie nákladov na dochádzanie do zamestnania.
  • Odmeny vo výške 13-teho platu hodnotené na základe hospodárskeho výsledku spoločnosti a seniority zamestnanca.
  • Flexibilná pracovná doba

O klientovi

Našim klientom je výrobná spoločnosť.

Peter Vyslúžil