WHOLESALE KEY ACCONT MANAGER PRE SLOVENSKO

Lokalita Bratislava
Nástup Dohodou
Typ TPP
Mzda Od 1.800 Eur + Bonusy

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, globálnu obchodnú spoločnosť.

Náplň práce

Hlavným poslaním obsadzovanej pozície je vedenie Sales teamu, rozvíjanie obchodných vzťahov s partnermi a na to nadväzujúce úspešné plnenie obchodných plánov vo veľkoobchodnom /VO/ predajnom prostredí. Wholesale Manager bude zodpovedať priamo Marketingovému riaditeľovi.

PRACOVNÁ NÁPLŇ A KOMPETENCIE:

  • Príprava a plnenie obchodných plánov cez VO partnerov + online cez kanály Alza, Mall
  • Business development, vyhľadávanie nových obchodných príležitostí na Slovensku
  • Starostlivosť a servis pre existujúcich spokojných partnerov, cestovanie
  • Príprava obchodných prezentácií, ponúk, zmlúv, reálna skúsenosť s procesom zalistovania
  • Vedenie a rozvoj menšieho Sales teamu, budovanie profesionality a stability
  • Koordinácia všetkých procesov: Logistika, Fakturácia, Reklamácie, Pohľadávky, Náklady
  • Analýza VO trhu, sledovanie najnovších trendov, benchmark
  • Vernostné programy pre B2C, administrácia interného CRM systému

Požiadavky zamestnania

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI: • 5-ročná interná alebo externá skúsenosť z: Retail, Sales, Nákup, Marketing, Logistika • Bohatá znalosť z predaja produktovi: Biela alebo čierna technika, Non-food retail, Nábytok a doplnky ideálne z obchodných reťazcov • Samostatnosť, akčný a pozitívny prístup, teamový hráč, skvelý komunikátor a obchodník • Leadership / skúsenosť s riadením menšieho teamu • Anglický jazyk na úrovni min. B2, budete komunikovať s kolegami zo zahraničia • Pokročilá úroveň MS Excel a MS Word • Vodičský preukaz B

Výhody

ČO BY MOHLO BYŤ PRE VÁS ZAUJÍMAVÉ:

  • Možnosť spolupodieľať sa na nových obchodných stratégiách a rozvoji značky
  • Lokalita Bratislava, zázemie silnej a rešpektovanej značky
  • Ročný plat: 24.000 EUR+ (posúdime spolu podľa vašich skúseností)
  • Benefity: inšpiratívny Marketingový riaditeľ, príjemní kolegovia, mobilný telefón a notebook ako samozrejmosť

Náš klient, medzinárodná obchodná spoločnosť pôsobí vo viac ako 20 krajinách sveta a je silným hráčom v oblasti Direct marketingu.

Jana Sihlovcová