Zaujímaš sa o oblasť videohier a ovládaš nemecký jazyk ? (Technical Support Team)

Lokalita Bratislava
Typ TPP / part-time / na dohodu (brigády)
Mzda 1.000 € (Minimum, Platový Rozs...

Poznáš pojmy, ako herná konzola, Xbox alebo PS4 a ovládaš nemčinu spolu s angličtinou?

Náplň práce

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • Písomná komunikácia s hráčmi videohier v nemeckom jazyku;
  • Dosahovanie spokojnosti zákazníkov, vďaka odbornosti a technickým zručnostiam, ktoré ťa naučíme;
  • Riešenie vzniknutých problémov, prostredníctvom mailovej komunikácie;
  • Testovanie nových videohier, skôr než sa dostanú na trh.

Požiadavky zamestnania

  • Pokročilá znalosť nemeckého jazyka (min. B2, optimálne C1 level)
  • Aktívna znalosť anglického jazyka (min. B2 level)
  • Chuť učiť sa
  • Prozákaznícka orientácia

Výhody

  • Komplexné školenia a plnú podporu nových členov tímu;
  • Moderné a atraktívne pracovné prostredie, ktoré ti poskytne parkovacie miesto pre auto alebo aj tvoj bicykel;
  • Herňa s najnovšími technológiami a videohrami;
  • 100% náhrada za práceneschopnosť;
  • Dni dovolenky navyše nad rámec zákona;
  • Relokačný bonus vo výške 600 eur;
  • Priateľský a neformálny tím, ktorý si navzájom pomáha a organizuje mnohé podujatia ako bowling nights, volejbalové turnaje, vianočné večierky, Secret Santa, zdravé raňajky a mnoho ďalších.

O klientovi

Našim klientom je medzinárodná projektová spoločnosť.

Kristína Machalová