Zmenový vedúci pre oddelenie ryby, mrazené potraviny

Lokalita Bratislava
Nástup Dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda 1.400€ v hrubom za mesiac vrátane príplatkov za víkendy, prácu v noci

Pracovali ste ako Vedúci zmeny oddelenia potravín a ste otvorený novým príležitostiam? Máme pre Vás zaujímavú ponuku pracovného miesta.

Náplň práce

Vašou náplňou práce bude:

  • Zodpovednosť za plynulý chod pridelenej zmeny, ako aj zvereného oddelenia v neprítomnosti vedúceho oddelenia.
  • Zaisťovanie dostupnosti tovaru pre zákazníka a participácia pri príjme tovaru.
  • Komunikácia so zákazníkom na predajnej ploche.
  • Aktívne podieľanie sa na zvyšovaní predaja.
  • Udržiavanie si znalostí o sortimente.

Požiadavky zamestnania

  • Podmienkou je aspoň 1 rok praxe v obchode s potravinami (ideálne v reťazci ako TESCO, KAUFLAND, BILLA, LIDL, COOP na obdobnej pozícii)
  • SŠ vzdelanie (preferuje sa zameranie na obchod)
  • Užívateľská znalosť práce s PC (Windows, MS Office)
  • Organizačné, komunikačné a medziľudské zručnosti
  • Schopnosť vedenia tímu
  • Silnú orientáciu na zákazníka
  • Predajné zručnosti
  • Ochotu učiť sa
  • Samostatnosť, zodpovedný prístup k práci
  • Ochota pracovať v chladnom prostredí (ryby, mrazené potraviny)

  • Zázemie známej a stabilnej nadnárodnej veľkoobchodnej spoločnosti
  • Trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú hneď od začiatku
  • Vstupné zaškolenie
  • Finančný benefit (možnosť nákupu vo výške 400€ ročne vo firemnej predajni)
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • Firemné aktivity a akcie
  • Rôzne iné finančné príplatky a nefinančné benefity
  • Zabezpečené voľné parkovanie pred budovou

Naším klientom je nadnárodná spoločnosť - sieť obchodných domov.

Iveta Šottníková